Презентація проєкту Houseboat на Міжнародному Конгресі Спілки Архітекторів

11.07.23. На Міжнародному Конгресі Спілки Архітекторів (UIA), що відбувся у Копенгагені 2-6 липня 2023 року, Марія Сонне-Фредеріксен, член Архітектурної палати німецької землі Нижня Саксонія, дійсна членкиня Спілки архітекторів Німеччини (BDA), презентувала відповідний до принципів універсального дизайну латвійський проєкт Module for All.
 
Розвитком проєкту Module for All опікується незрячий студент із Латвії Георгс Тадейс Барда. Ідея проєкту ґрунтується на його досвіді проживання під час навчання у США в будинку, обладнаному для незрячих студентів. Проєкт був розроблений у співпраці з міжнародними експертами з універсального дизайну.
 
Учасникам конгресу було презентовано розроблений у рамках латвійського проєкту Houseboat чи «Будинок для яхтсмена» на понтоні, оснащений відповідно до принципів універсального дизайну, який було створено у співпраці з Олегом Волосовським.

«Як архітектори, при створенні проєкту ми залучили свій досвід у будівництві модульних будинків. Як професійні шкіпери додали функціональності простору і яхтенного дизайну. Ми створили емоційний проєкт, який може захоплювати своїми деталями».

Переваги Houseboat:

  • Будинок легко транспортується автомобільним або водним транспортом і готовий до розміщення практично в будь-якій точці світу.
  • Він втілює наші принципи та цілі: комфорт, екологічний баланс, креативність, простота використання, тактильність та довговічність.
  • Його розміри є результатом детальних досліджень команди експертів з універсального дизайну, тому приміщення є комфортними та зручними. Площа будинку ідеально підходить для проживання двох-трьох осіб.
  • Будинок має просту, міцну конструкцію, а більшість матеріалів є екологічно чистими, придатними для вторинної переробки та відповідають критеріям, які наша команда застосовує до всіх своїх проектів.
  • Для нас головне — технологічність архітектурних і дизайнерських рішень. Ми називаємо це — adventure-proof fashion.
  • Палуба яхти перетворена на терасу для відпочинку на свіжому повітрі.
  • У розпорядженні гостей є власний човен, а також пандус для зручного доступу до води.

Нагадаємо, що Олег Волосовський презентував волонтерські проєкти, реалізовані разом із українськими виробниками – модульні меблі MOD.UA та модульне містечко CAMPUS.

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку