В Києві відбулась презентація волонтерського проєкту Peaceful Weapon

10.06.2022. Цього тижня Олег Волосовський презентував волонтерські проєкти, реалізовані разом із українськими виробниками – модульні меблі MOD.UA (їх майстер-моделі можна було побачити наживо) та модульне містечко CAMPUS.

У зустрічі взяли участь архітектори, виробники, представники влади та бізнесу. Подія отримала назву PEAСEFUL WEAPON. Гасло проєкту: Нагально в часи війни! Актуально після перемоги!
 
Ми можемо забезпечити українців, які втратили свою оселю, комфортним житлом до перших холодів. Але для цього нам треба об’єднатися.
 
 
Головне з того, що прозвучало:
 
– Модулі MOD.UA розраховані на будь-яке приміщення.
 
– Завдяки модулям, ми можемо запропонувати нашим військовим інші умови проживання, з іншим комфортом та з правильними розмірами ліжка.
 
– Зібрати модуль може хто завгодно.
 
– Зусиллями двох людей на це піде близько двох годин.
 
– За два-три місяці за допомогою модульних меблів можна вирішити житлове питання для десятків тисяч людей.
 
– Надалі модулі можна буде використовувати у хостелах, дитячих таборах тощо.
 
– 25 виробників, які мають матеріали та змогу створювати модулі, уже об’єдналися в єдину платформу.
 
– Відмінність модульних будинків CAMPUS від тимчасових житлових конструкцій, які нині доставляють із закордону – енергоефективність, швидке встановлення і зручний монтаж.
 
– Термін виробництва такої споруди в цеху становить два місяці, далі вона потрапляє на ділянку повністю готовою, де модуль змонтують протягом двох – п’яти днів.
 
– Стіни, підлогу та стелю будинку формують енергоефективні сендвіч-панелі.
 
– Клеєний брус і сендвіч-панелі забезпечують стійкий до деформації міцний самонесучий каркас. Його міцність дозволяє перевозити модулі з уже встановленими вікнами, внутрішнім і зовнішнім опорядженням, вбудованими меблями та інженерією.
 
– Облаштувати споруди можна за допомогою меблів MOD.UA.
 
– Поселення матимуть інфраструктуру, їх планують розташовувати за містами, а надалі – перевтілити в дитячі табори або центри агротуризму.
Ми безмежно дякуємо всім причетним до проєкту, тим, хто звернув увагу на наші ініціативи, а також ЗМІ, які допомагають нам донести це до громадськості.
 
Окрема подяка Сергію Дзюбаку та Gudani Group furniture manufacturing company, Андрію Завальнюку та Меблеві технології, компаніям Module House – Производство модульных домов, AGT plus та de House.
 
Тільки вперед. Слава Україні!

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку