Початок нашої співпраці з Національним музеєм архітектури та побуту України

12.06.23. Олег Волосовський — радник Національного музею народної архітектури та побуту України з питань архітектури і дизайну. Маємо на меті розробити архітектурний брендбук для залучення інвестицій та впорядкування території.

Наше звадання допомогти з ідеями по влаштуванню творчих зустрічей, у яких детально розкрити витоки нашої прекрасної культури. Стартуємо з багатофункціонального майданчику (Співоче Поле), де розташовані фудкорти, зони відпочинку та концертів.

Запрошуємо всіх в «Карпати», де плануємо лекціі у справжній гражді, а також майстер-класи, виставки.Так сталося, що одне з моїх місць сили — Національний музей народної архітектури та побуту України, в який приходжу надихатися. Зараз його очолюють Артем Палієнко та Оксана Старак-Пов'якель, з якими я перетинався по життю, але зустріч була дозволена долею тільки зараз. Коли мені запропонували бути радником музею з питань архітектури і дизайну — довго не думав над відповіддю. Хочеться привнести новий ковток життя, бо велика кількість киян не бувала там жодного разу.

Нагадаємо, що Олег Волосовський став першим гостем нового проєкту «Смачніше вдома» від Gaggenau в колаборації з Анжелікою Гарусовою.

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку