Спадщина, що надихає: Олег Волосовський проведе семінари про народну архітектуру

08.06.24. Наша народна архітектура має надихати нас на творчість. Мусимо віднайти і вивчити, пишатися і наснажуватися красою, яку зберігає  для нас у Національний музей народної архітектури та побуту України. Стартуємо програмою з семи семінарів.

За останній час Музей просто неба став для нас домівкою. Впродовж року ми спостерігали за експозиціями з середини, споглядали всі будівлі і споруди очами архітектора. Усвідомили, що цей музей — це місце сили і традицій. 

Пропонуємо зазирнути у інтерактивний збірник, роздивитися музей під новим кутом, черпати натхнення і знання в унікальному місці, де зібрано так багато знань — від формування поселень, організації господарства, типології хат, до елементів декорування — орнаментів, різьблення, використання кольору.

Це не програма університетського підручника, а живе спілкування з носіями знань, пізнання коренів традицій, дискусії з колегами. Пошук саме нашого ДНК, захованого у народній архітектурі. Разом роздивимося експозиції з точки зору архітектора-дослідника, знайдемо спорідненість та відмінності з техніками будівництва Європи та країн Сходу, знаковість та народні коди.

Сім субот, що ви проведете разом з Олегом Волосовським та кураторами експозицій музею просто неба,  дискусіями за автентичним обідом, знайомством з нашими партнерами, що стали з нами плече в плече і допомагають нам зробити знання найціннішим спадком, зберегти і передати їх надалі. 

Розклад семінарів:

6 липня — «Середня Наддніпрянщина та Південь України». Куратор: Вадим Назаренко;

20 липня — «Карпати». Куратор: Олена Громова;

3 серпня — «Поділля та вітряки». Куратор: Руслан Дубина;

17 серпня — «Полісся». Куратор: Анатолій Борейко;

31 серпня — «Українське село ХХ століття». Куратор: Тамара Василенко.

Де: Національний музей народної архітектури та побуту України.

Модератор: Олег Волосовський — архітектор, засновник loft buro, радник з питань архітектури і дизайну у Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Участь лише за попередньої реєстрації.

Партнери: Вітекс Україна, Budzirka, Gudani Group,, L.Decor, Pragmatika.

Facebook
LinkedIn
Telegram

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку