UGLI

тип: ресторан
місце: Київ, Україна
площа: 341 м2
статус: завершено (2020)
команда: Олег Волосовський, Юлія Клименко, Марія Чоботар, Марина Лознева, Дана Косміна
фото: Андрій Авдєєнко

Двоповерховий простір ресторану втілює головну кімнату, вітальню із семиметровим баром і сценою, відкритою кухнею, мангалом та тандиром, винною кімнатою та виставкою на ринку продуктів, натхненних азіатськими вітринами на базарах. Інтригуючий вид кулінарії дозволяє гостям спостерігати або бути залученим як частина процесу.

Фантастичне поєднання культурної спадщини та традицій системи знаків таких різноманітних регіонів, як Кавказ, Туреччина, Ліван та Туркменістан, яскраво відображається в оформленні інтер’єру та оформленні меню ресторану.

Цей ресторан може похвалитися лише сільськогосподарськими продуктами.

Інтер’єр розроблений з використанням трьох основних матеріалів, таких як екзотичний ліс, кераміка, полірований метал. У той же час, керамічний килимовий килим – це сучасна презентація орнаментів текстур Азербайджану та пропагує найяскравіший елемент закладу. Візерунок починається з лінії порога і розвивається в рамках традицій мозаїчного мистецтва. Користувацький масштаб планування підлоги площею 30 кв. М покращений за розміром плитки 5×5 см.

Стіни покриті керамікою та цеглою та нагадують фактури культових східних будівель. Візерунки із знаковими системами азіатських регіонів також відображаються на металевих елементах. Елементи стелі, просторові перегородки та деякі прикраси стосуються форми традиційних казанів для плову. Деякі предмети можуть досягати розміру 180 см у діаметрі.

Колірна атмосфера стримана, монохромна, з переважанням природного кольору. Полірований метал і дерево легко поєднуються з текстилем. А також традиційні блакитні та зелені кольори з акцентом на теракотовому фоні.

SHARE