UGLI

Локація: Київ, Україна
Функція: ресторан
Площа: 341 м²
Статус: завершено (2020)
Команда: Олег Волосовський, Юлія Клименко, Марія Чоботар, Марина Лознева, Дана Косміна
Фотограф: Андрій Авдєєнко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Інтер’єр ресторану Ugli — це поєднання культурної спадщини та традицій системи знаків таких різноманітних регіонів, як Кавказ, Туреччина, Ліван та Туркменістан. Це яскраво відображається в оформленні інтер’єру та меню ресторану.

 

 

Інтер'єр

Двоповерховий простір ресторану включає до себе: основний зал, лаунж-зону з семиметровою барною стійкою і сценою, відкриту кухню, барбекю і тандир, винну кімнату і вітрину з маркетною їжею, натхненну азіатськими базарами.

План приміщення

 

 

Інтер’єр розроблений з використанням трьох основних матеріалів, таких як екзотичне дерево, кераміка, полірований метал. При цьому килим з керамічної плитки є сучасною презентацією орнаментів в азербайджанському контексті і є найяскравішим елементом закладу. Візерунок починається від лінії порогу і розвивається в традиціях мозаїчного мистецтва. Нестандартний масштаб плану підлоги площею 30 квадратних метрів був покращений завдяки плитці розміром 5х5 см.

 

 

 

 

Колірна атмосфера стримана, монохромна, з переважанням природного кольору. Полірований метал і дерево легко поєднуються з текстилем. А також традиційні блакитні та зелені кольори з акцентом на теракотовому фоні.

 

 

 

 

Стіни покриті керамікою та цеглою та нагадують фактури культових східних будівель. Візерунки із знаковими системами азіатських регіонів також відображаються на металевих елементах. Елементи стелі, просторові перегородки та деякі прикраси стосуються форми традиційних казанів для плову. Деякі предмети можуть досягати розміру 180 см у діаметрі.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку