TERMINAL S1

Локація: Київ, Україна
Функція: готель
Статус: ескізний проєкт (2021)
Команда: Олег Волосовський, Павло Білоус, Віра Зінченко, Олена Щербініна
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Двадцяти п’яти поверхова будівля готелю розміщена поруч з транспортним пасажирським центром Києва, ділиться на дві частини: у верхній розміщуються арт номера, нижня частина — бізнес номери для постійного проживання власників або здачі в оренду.

План третього поверху

Інтер'єр

Візитна картка проєкту — хол-вестибюль, розроблений за концепцією транспортного терміналу. Готель розташовано навпроти потужньої транспортної гілки, що поєднує центральний залізничний вокзал з  міжнародним терміналом аеропорту, то ж образ був обраний невипадково.

В цьому інтер’єрі можна відчути себе пілотом, керуючим літаком на льотовищі. Напрямки руху між зонами позначено як на злітній смузі, а під стелею, наче в небі, парять літачки-світильники. Бар перетворився на диспетчерську вежу, а бармени з космічною точністю подають напої.

Зони очікування зроблені затишно і комфортно, а грайливе полум’я у камінах надає відчуття дому.

План двадцять п'ятого поверху

Елементи навігації здобули декоративність та перестали бути маленькими і допоміжними. Вони не просто виконують свою пряму функцію, а є інструкцією покрокової гри у переміщенні по залах між рецепцією, баром, зонами відпочинку, рестораном, приміщенням коворкінгу та конференц залами.

Ресторан не верхньому поверсі — кульмінація історії подорожі. Затишне, вишукане місце, до якого прямував мандрівник на довгоочікуваний відпочинок.

Це світлий простір для цікавого проведення часу  з рестораном за мотивами заміського шале, наповненого сучасним мистецтвом з тонким історичним присмаком. Великий арт-простір з широкою винною картою, у якому панорама Києва є  історичним фоном для сучасних арт об’єктів.

Сплетіння та поєднання української історичності та сучасності  у мистецтві у яке закохуєшся з першого погляду.

За цими принципами поділені типи номерів готелю.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку