RODYCHI

Локація: Жашків, Україна
Функція: ресторан
Площа: 170 м²
Статус: завершено (2019)
Команда: Олег Волосовський, Марина Лознєва, Світлана Тіторенко
Фотограф: Алік Усік
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Родичі — не просто назва ресторану. Це затишне місце, яке створила дружна родина. Філософія гостинності заснована на цінностях тепла, затишку та сімейних традицій.

Заклад знаходиться на 147-му кілометрі траси Київ-Одеса, в двох годинах їзди від столиці. Він налічує чотири зали: головний зал — на 44 особи, велика банкетна зала — на 50 гостей, мала банкетна зала — на 12 гостей та літня тераса — на 22 особи.

Інтер'єр

В інтер’єрі закладу є прив’язка до місцевості та її історії, а саме до Черкаської області та центрального регіону, де найбільше аутентичні українські традиції. Це можна побачити буквально в усьому — в матеріалах, візерунках, вишивці та вітражах.

Переступивши поріг ресторану, ви ніби потрапляєте до затишної української хати. Дерев’яні столи та стільці-крісла, оббиті тканиною з візерунком, що нагадує традиційний український килим, створюють атмосферу тепла та домашнього затишку. Стеля прикрашена вишуканим орнаментом, вишитим хрестиком, а дерев’яні перегородки, що за формою схожі на глиняні глечики, додають інтер’єру автентичності.

Особливу увагу привертають оригінальні люстри, які не просто освітлюють простір, але й слугують вишуканими декоративними елементами. Деякі з них, подібні до снопів пшениці, символізують багатство та щедрість української землі. Інші, виконані у формі старовинних канделябрів, додають інтер’єру нотки розкоші та вишуканості. Світильники-маки, виготовлені вручну зі скла. Вони наче мальовничі квіти з українських полів, прикрашають стіни ресторану, додаючи інтер’єру автентичності та неповторного шарму.

В серці ресторану красується могутнє дерево життя, яке слугує не лише декоративним елементом, але й символом українського народу та його глибоких традицій. Це дерево, що віками об’єднує людей, уособлює єднання, силу та процвітання.

Окрім дерева життя, в кожному залі є камін, що символізує родину та сімейне вогнище.

Дерево життя та камін — це два головні символи закладу, які підкреслюють гостинність та щиросердність цього місця.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку