RAZZLE DAZZLE

Локація: Київ, Україна
Функція: ресторан
Площа: 1107 м²
Статус: завершено (2020)
Команда: Олег Волосовський, В’ячеслав Квітка, Марія Чоботар, Роман Гарбузюк, Юлія Клименко, Наталія Гальцева, Катерина Алексєєнко
Фотограф: Алік Усік
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Razzle Dazzle — танцювальний нічний клуб з двома барами, рестораном середземноморської кухні та різними зонами, розташований в мальовничому місці міста з прекрасним видом на старовинні Київські пагорби.

Інтер'єр

Захоплюючий простір з панорамними вікнами по периметру асоціювався з круїзним лайнером, і це визначило стиль майбутнього інтер’єру. Розвиваючи ідею, ми створили радіусні сходи та купол верхнього освітлення. Різні прийоми використання освітлення виявилися важливим інструментом створення ефектів і ілюзій. 

Першим гостей зустрічає довгий контактний бар радіусної форми. Він виконаний в латуні, натуральному камені і глянсовому дереві. Далі геометричний малюнок підлоги веде в епіцентр подій — до сцени, головної музичної платформи закладу. Зона танцполу має умовне обмеження малюнком і колонами з капітелями, що світяться.

Лаунж-зона нагадує перебування в трюмі шикарного лайнера. Стовпи світла, що світять з люків в підлозі через отвори в стільницях, створюють ілюзію присутності хвиль. Обережно: тут так багато моря, що може наздогнати морська хвороба. Гра світла і тіні утворюють дивовижну та таємничу атмосферу в інтер’єрі.

Основною смисловою і візуальною домінантою інтер’єру є гвинтові сходи з лабрадориту, що формує атріумний простір. Сотні скляних елементів — ніби тисячі застиглих пухирців просєкко. Це мільйони променів, заломлених в відображенні наступної хвилі, яка накриває присутніх своїм блиском та розкішшю.

Для освітлення купола був обраний проєктор з лінзою, що створює ефект водяних хмар або перебування під водою.

Безліч світильників утворюють ефект чотирьох океанських хвиль: над барами першого і другого поверхів, над сходами та зоною DJ-платформи. П’ять типів скляних елементів різної довжини виготовлені вручну. Загальна кількість світильників — 1369 одиниць, а їх сумарна довжина становить 422 метра. Кожен з 1 369 світильників має індивідуальну підсвічування.

Ультрамарин та смарагд, благородний блиск латуні, витонченість гнутих дерев’яних поверхонь та радіальних елементів, кам’яні поверхні та шик велюру — основні елементи на тлі графічного малюнка на підлозі, розробленого за мотивами робіт англійського художника та морського офіцера Нормана Вілкінсона.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку