MUR MUR

тип: ресторан
місце: Київ, Україна
площа: 600 м2
статус: завершено (2017)
архітектор: Олег Волосовський
фото: Андрій Авдєєнко

За вікнами панорамний вид на місто Київ із його золотими куполами та еклектичною архітектурою, незмивною ознакою плину часу та історії всередині, унікальний та розкішний сучасний ресторан з натяком на Схід.

На восьмому поверсі вежі Мур Мур був розроблений студією Loft Buro, яка переобладнала концепцію ресторану, перетворивши його на привітний, гостинний простір, де всі почуваються як вдома. М’яке освітлення, переважне використання таких дорогоцінних кольорів, як золото, бурштин, бірюза та кобальтовий синій, оксамит крісел, рослин і штор – все допомагає відтворити відчуття елегантності та тепла.

Окрім насолоджуючись вражаючими видами, гостей розважатимуть виставкові кулінарні виставки, перш ніж скуштувати страви, приготовані кухарем-резидентом.
Також є зона для фортепіано та консоль ді-джея з унікальною вініловою колекцією LP, як би ви очікували вдома.
Атмосфера столичного лофту ще більше підкреслюється рішенням Loft Buro поєднати контрастні ідеї різних географічних джерел. Прийнятий вибір стилів демонструє вплив Мексики, Центральної Азії, Індокитаю та Японії, а також типово європейські риси. Гості Мур-Мура повинні складати враження, що вони одночасно перебувають у Парижі, Мексиці чи Латинській Америці.

Завдяки космополітичному повітрю, але традиційній природі, це ідеальне місце, щоб взяти тайм-аут і насолодитись напоєм в кінці дня або зустрітися з друзями за келихом вина і залишитися на вечерю.

SHARE