MOZGI BAR & STORE

Локація: Київ, Україна
Функція: ресторан, шоу-рум, студія звукозапису
Площа: 280 м²
Статус: завершено (2017)
Команда: Олег Волосовський
Фотограф: Андрій Авдєєнко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Не боячись складних планувально-просторових рішень ми розмістили в закладі Mozgi Bar & Shop: великий бар, ресторан, DJ-place, магазин, студію звукозапису. В даному інтер’єрі втілена естетика стімпанку, яка передає дух епохи першої промислової революції, появи парових двигунів і страхітливих механізмів, що вивергають клуби диму. У той же час поруч присутня вікторіанська манірність, вухаті «дідусеві» крісла, дерев’яні панелі на стінах, оксамитові скатертини. 

Інтер'єр

Історично той час був дикою сумішшю «ретро» і «футуризму», що і знайшло своє відображення в інтер’єрі. Все обладнання — від меблів, освітлення, розпису, залізних дверей з хитромудрою механікою і до малих деталей — розроблено нами ексклюзивно для цього закладу.

При всій театральності простору обійшлося без бутафорії: всі речі справжні — аж до водопровідних труб, що беруть участь в кінетичних «скульптурах». Матеріали: метал, дерево, шкіра, скло. В інтер’єрі багато дотепних рішень, але головною фішкою архітектор вважає складну конструкцію бару, який проходить через чотири приміщення по колу, виступаючи немов би віссю просторової композиції.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку