MASNAVI CAPITAL OFFICE

Локація: Київ, Україна
Функція: офіс
Площа: 600 м²
Статус: завершено (2021)
Команда: Олег Волосовський
Партнери: CCG Development
Фотограф: Олексій Колєчкін
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Офіс компанії Masnavi під час створення отримав робоче ім’я «есмінець». Він знаходиться у будівлі, яка як корабель, височіє над крутим берегом та водним простором та має панораму з вікон на лівий берег Києва та Дніпро, як з капітанської рубки. 

Інтер'єр

Простір поділений на зони: проєктні, фінансові, аналітичні відділи, приватні кабінети, переговорні. Коридори поєднують робочі приміщення з відкритими площами  для загального перебування. Офіси — робочі каюти особового складу команди з різними сценами освітлення. В деяких офісах та робочих кімнатах стіни скляні, щоб денне світло насичувало коридори, а в деяких — глухі. Це створює ефект живого міста, де вузькі, затемнені вулиці чергуються з просторими, насиченими сонцем. 

Лофт у цьому проєкті забарвлено технологічністю великих кораблів. Це можна побачити на стінах. Декоративність досягається малюнком з заклепок, які є невід’ємною частиною конструктиву на військових кораблях.

У приміщенні зроблено акценти на три куби: напівпрозорий зі склоблоків — кухня, прозора переговорна кімната та переговорна кімната з чорного скла. Стіни — трьох типів. Непрозорі — з ЦСП панелей натуральному кольорі, загрунтовані для зносотійкості. Напівпрозорі — із склоблоків. I прозорі, які можуть закриватися завісами, щоб при потребі усамітнитися, зробити приміщення більш тихим та затишним.

Досить спокійна загальна кольорова гама інтер’єру акцентує увагу на яскравих кольорах крісел та диванів, запрошуючи відпочиваючих у в свої м’які обійми.

Всі комунікації відкриті. Електрична проводка у доступі не тільки по стінах та стелі, а й у підлозі, прокладена у лотках, закритих решітками. Приміщення обладнані акустичними панелями для комфортного перебування.

Всі освітлювальні прилади на дімерах. Oкрім цього, передбаченa можливість користування повним спектром температури освітлення: від робочо-холодного до теплого розслабляючого.

Оздоблення правдивe та технологічне. Mатеріали конструкцій будинку повністю розкривають свою декоративну функцію. Наливна підлога, дерев’яні панелі, відкриті системи вентиляції — все це гармонійно організовано для продуктивної роботи команди.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку