Про проєкт
Європейці завжди любили вивчати культуру екзотичних країн. Традиції архітектури, ремесел, колористики чинили величезний вплив на творчих людей з найдавніших часів. Це давало початок як зародженню колоніальної архітектури та інтер’єрів у себе на батьківщині, так і зворотній тенденції — культурним об’єктам безпосередньо в далеких країнах. Наприклад, залиті кольором оазиси, де вгадуються легкі мотиви Франції чи Бельгії.
Одним із важливих чинників для ідеї створення цього інтер’єру стало його сусідство з модним бутиком одягу. Його білий мінімалістичний, стерильний інтер’єр вливається в тепле бурштинове приміщення ресторану. Fashion design обов’язково мав отримати логічне продовження в інтер’єрі, тож хто, як не Ів Сен Лоран та його прекрасна вілла в Марокко могли стати джерелом натхнення.
Інтер'єр
Вироблена вручну плитка та скляна цегла з теплим підсвічуванням створюють портал входу в таємниче місто; як нагадування про розкішні міста вздовж океану на краю землі.
Скляна цегла була створена спеціально для цього проекту та інтегрована у справжню цегляну кладку. Бурштинове світло, що проливається крізь них, нагадує сонячні промені.
Поєднання теракоти з безліччю блакитних блакитних відтінків і насиченого синього, деякі з латуні як символу золота – основний асортимент інтер’єру. Що стосується стенду бару, то збільшений рельєфний елемент у глазурованій кераміці був створений з використанням традиційних орнаментів.
Глянсова структурна поверхня магнітно привертає увагу до себе і є головним акцентом простору. Східні класичні лінії світильників були використані в дизайні полиць на обох стінах площі бару. Латунні елементи нагадують гірлянди ліхтарів, нанизаних на вісь.
Натуральний нюдовий колір і матеріал з теракоти пам’ятають про дотик рук майстра і домінують в інтер’єрі, покриваючи підлоги, стіни і навіть стелі. Перголи на стелі створюють враження перебування на віллі. Люстри з рослинами уособлюють традицію терасування зелені, а освітлення — вічне сонце.
Стіни з великими дзеркалами символізують колір Атлантичного океану, який омиває піщані береги.
Керамічні стільниці, стільці, дивани виконані в стилі ремісників ручної роботи. Натуральне та реліктове дерево, мотузки, килими з глибокими відтінками, м’який земляний колір усіх матеріалів підкреслюють естетику заміського будинку.
Крім того, картини Інги Макарової, на яких зображені екзотичні тварини, жінки аборигени, створюють враження майстерні художника чи колекційної вілли.