GUSTOSO

Локація: Київ, Україна
Функція: ресторан
Площа: 168 м²
Статус: завершено (2022)
Команда: Олег Волосовський, Павло Білоус, Наталя Гальцева, Віра Зінченко
Фотограф: Сергій Полюшко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Проєкт ресторану Gustoso — це повна реконструкція італійського ресторану у надкороткі терміни.
Ми комплексно попрацювали над всією концепцією: розширили меню, карту вин, змінили зонування, трансформували інтер’єр.

Функціонально — це зал з класичною посадкою: від столиків на двох до зони зі столом на велику компанію для урочистого святкування.

Натхненні тосканською кухнею і кольорами ми зробили головний зал подібним до родючого оливкового дерева — зелений у всіх градаціях. Стіни оздоблені панелями кольору червоного густого тосканського вина. Форми флорентійської класики — арки, розетки соборів, осучаснили і адаптували під контрастні лінії, що метрично задають настрій інтер’єру.

Роботу молодого художника Євгена Клименко використали для створення вітража — вікно в інший вимір з італійського двору у київський бар для міксування настроїв та традицій. З плафонів стелі на відвідувачів визирають янголятка. Руки майстра епохи Відродження, знайомою всім посмішкою — відсилають нас до класичних інтер’єрів тієї доби.

Під час будівельних робіт з’явилося кругле вікно, що поєднало вхідну групу з залом. Шафи експозитори, які виконані з металевих сіток, наповнені колекційними пляшками та елегантним посудом. Вони як вуаль, дають змогу бачити наскрізь, зкрадаючи дрібні деталі, створюючи натяк на приватність. На сходах виріс дзеркальний балкон з озелененням, що приховує вхід у господарчу зону, на якому може усамітнитися пара відвідувачів.

Вхідна група позначається класичною аркою з переходом на русти фасаду та нагадує перспективні портали та входи тосканських палаців і дворів.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку