GOODY’S

Локація: Цюріх, Швейцарія
Функція: заклад швидкого харчування
Площа: 66 м²
Статус: завершено (2024)
Команда: Олег Волосовський, Юлія Клименко, Іван Тесленко, Олена Логвинець
Партнери: Trone Grande
Фотограф: Віра Зінченко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Goody’s — новий улюбленець містян і гостей, що розташувався в історичному центрі Цюріха.

Концепція закладу — орієнтація на швидкий перекус та можливість отримання замовлення на виніс.

Проєкт розпочався з дослідження складових: обраної кухні, функціональності, пошуку неповторного образу. Наступний крок — рішення що до того, чи потрібно вливатися в історичне середовище, або працювати з ним на контрасті, використовуючи  сучасну стилістику.

Дуже важливо, що всі меблеві елементи було ексклюзивно розроблено і виготовлено в Україні, доставлено у Швейцарію та змонтовано на місці.

План приміщення

Східна частина будівлі була збудована в середині ХІV ст. Дві частини будинку Zur Schwarzen Stege і Brentschinkenhaus були структурно і юридично розділені. На той час тут було житло, стайня та сарай для карет.

Пізніше порожній каретний сарай перетворили на «першокласний кінотеатр» на 300 місць. Більше ніж 100 років, з 1907 по 2008 рік, на першому поверсі східної частини будівлі розміщувався кінотеатр Radium за проєктом цюріхських архітекторів з Huldi & Pfister. У 2008 році кінотеатр закрився остаточно; на жаль, крім розмальованого фасаду від нього нічого не залишилося.

Інтер'єр

Контейнери, в які пакують бургери, стали натхненням для створення головного елементу. Саме такий контейнер, як образ доставки їжі та задоволень до споживача, став флагманом інтер’єру. Тут ми розмістили вітрину, відкриту кухню та зону видачі.

Її оздобили яскравим жовтим профнастилом, як новенький морський контейнер. Крім того, яскравий жовтий метал стійки видачі у поєднанні з синім неоновим світлом надав самобутнього українського духу закладові, розташованому за тисячі кілометрів  від Києва.

Для зручності невеликий зал зонували різновисокою посадкою, рослинами, візуально розширили простір дзеркалами. Також додали рослинних мотивів на стелі — закрили вентиляцію декоративними решітками. А кольоровий настрій створили класичні неонові підсвітки.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку