FOLK

Локація: Київ, Україна
Функція: ресторан
Площа: 122 м²
Статус: завершено (2019)
Команда: Олег Волосовський, Юлія Клименко
Фотограф: Алік Усік
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Ресторан української класичної кухні розташований в терміналі аеропорту, одного з воріт Києва.

Завдання полягало в тому, щоб створити стильний європейський інтер’єр, який відкриває Україну гостям столиці, водночас включивши автентичні традиції в їх сучасну подачу. Так з’явилися квіти маку та пшеничне поле, які є знаковими символами України. Кераміка та дерево сприяють створенню сімейної та затишної атмосфери. 

При повній реконструкції будівлі проєкт реалізували за півтора місяці.

Інтер'єр

Простір ресторану відкритий і наповнений світлом. Усі світильники в залі втілюють образ макового поля. Матеріал — старовинне скло, традиційне для Західної України. Оздоблення фасаду барної стійки, сервіровочної стійки та підвісного світлового навісу виконані решіткою як данина традиційному покрівельному матеріалу.

Покриття стін у стилі стріт-арт дає змогу поглянути на історію та побут українського козацтва, перегукуючись із поемою Івана Котляревського «Енеїда».

Оздоблення фасаду барної стійки, сервіровочної стійки та підвісного світлового навісу виконані решіткою як данина традиційному покрівельному матеріалу.

Стіна за іншою барною стійкою виконана з керамічних елементів класичних кольорів. Ці плитки ручної роботи повторюють шийки українських народних глечиків.

Світла огорожа навколо ресторанного простору виготовлена зі сталі та шамотної цегли з візерунком пшениці.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку