ENJOY THE SILENCE

Локація: Київ, Україна
Функція: шале
Площа: 100 м²
Статус: завершено (2022)
Команда: Олег Волосовський, Марина Лознєва, Олена Логвинець
Партнери: Module House
Фотограф: Сергій Полюшко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Це затишне шале на території вже існуючого сімейного будинку було зведено завдяки поєднанню протилежностей — як схованка для усамітнених медитацій і відпочинку від шаленого ритму робочої діяльності, здобуття самого себе; або місце для теплих зустрічей з близькими друзями, активного спілкування. Місце і настрій таких прийомів завжди створюють люди, надихають життєдайними силами.

Екстер'єр

Ландшафт було створено задовго до ідеї будівництва цього шале. Ззовні аскетична та мінімалістична композиція фасадів зі стінами, максимально заміненими на вітражі, для включення широкої та різноманітної панорами саду в інтер’єр. Нашим завданням було гармонійно вписати його в існуюче середовище.

Будівля піднесена над землею на палях, щоб додати відчуття легкості та збільшити огляд саду для спостерігача з приміщення. Оздоблення фасаду виконано виключно натуральними матеріалами: сталлю cor-ten, деревом, теракотовими плитами. Все це є потужнім фоном для теракотових воїнів, що вартують тут.

Інтер'єр

Зовнішня аскетичність і суворість зникають всередині завдяки грі кольорів, матеріалів, фактур, як розмаїття Великого Шовкового Шляху — все ретельно підібрано та поєднано.

Для повного злиття з природою панорамні вікна орієнтовано на схід, щоб схід сонця нагадав усамітненому власнику чи веселій компанії про прихід нового дня. З двох боків панораму замикає ще пара теракотових воїнів, покликана супроводжувати власника у світ відпочинку.

План приміщення

Бамбук на стелі між балками створює метричний малюнок, панорамні вікна спираються у безперервний подіум з комодів, які дають можливість сидіти, спустивши ноги в сад, і насолоджуватися пейзажем та інтер’єром одночасно.

Акцентна деталь — витаючий відкритий камін, який ставить питання вибору: споглядання на спокійну водну гладь ззовні чи на живе полум’я всередині. Відкритий камін на тлі саду і ріки — протиставлення стихій, можливість обирати вібрацію, співпадаючу з власними для повної релаксації.

Для столів і комодів було використано вінтажну деревину — балки зі старих дерев’яних будинків, насичені українською енергією та любов’ю до своєї оселі.

Металева ширма в традиційних східних орнаментах відмежовує вхід від обідньої зони.

Люстри палкого, вогняного кольору, як мотив китайських ліхтариків, несуть в приміщення запальний настрій для запрошеної теплої компанії. Виконані в Україні на замовлення у класичній техніці Тіффані.

Помешкання наповнене предметами старовини, привезеними з різних подорожей, та ретельно підібраних декоратором, вдало підтримане різноманіттям оточуючих кольорів та фактур.

Підлога — унікальна італійська теракотова плитка ручної роботи, висушена на сонці, зберігає відбитки пальців своїх творців та їх самобутній настрій.

Все ретельно продумано, підібрано, заміксовано, зроблено майстрами з настроєм та любов’ю, відданістю своїй справі. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку