ENJOY THE SILENCE

тип: шале
місце: Київ, Україна
площа: 100 м2
статус: завершено (2022)
команда: Олег Волосовський, Марина Лознєва, Олена Логвинець, Олексій Гончаров
партнери: Module House
фото: Сергій Полюшко

Це шале було створено на території вже існуючого сімейного будинку. Будівля піднесена над землею та поставлена на палі. Таке розташування придало архітектурі легкості та якісно вплинуло на вікновид з приміщення. Щоб вписати в інтер’єр величезну та різноманітну панораму саду, для суворої та мінімалістичної будівлі ми обрали вітражне скління. Прилегла територія створила ландшафт задовго до ідеї будівництва шале, тому нашим завданням було гармонійно вписати його в середовище.

Для повного злиття з природою панорамні вікна зорієнтували на схід сонця, щоб ранок нагадував господареві або його веселій компанії про настання нового дня. З обох сторін панораму замикає пара Терактових воїнів, покликаних супроводжувати власника у гедоністичний світ. Панорамні вікна спираються на суцільний подіум з комодів, дозволяючи спустивши ноги в сад сидіти та насолоджуватися пейзажем та інтер’єром одночасно.

Оздоблення фасаду виконано виключно натуральними матеріалами: сталлю cor-ten, деревом, теракотовими плитами. Все це є потужним фоном для теракотових воїнів, що вартують тут.

Акцентною деталлю є ширяючий відкритий камін, який спонукає до вибору: споглядати на спокійну водну гладь зовні чи живе полум’я всередині. Відкритий камін на фоні саду та річки – це контраст стихій, що дозволяє підібрати вібрацію, яка відповідає вашим відчуттям.

Зовнішній аскетизм та строгість зникають всередині завдяки грі кольорів, матеріалів та фактур. Як і розмаїття Великого шовкового шляху, в інтер’єрі все ретельно підібрано та поєднано. Бамбук на стелі між балками створює метричний малюнок. Столи та комоди змайстрували зі старовинної деревини – балки зі старих дерев’яних хат, насичених українською енергетикою та любов’ю до рідного дому. Металева ширма в традиційних східних орнаментах символізує вхід до обідньої зони.

Підлога – унікальна італійська теракота ручної роботи. Висушені на сонці плити зберігають відбитки пальців своїх творців та їхній первісний настрій. Схожі на китайські ліхтарики люстри яскравого, вогняного кольору наповнюють кімнату грайливим настроєм.

Вся кімната заповнена ретельно відібраним антикваріатом, привезеним із різних подорожей. Різноманітність використаних кольорів та фактур вдало підтримують елементи декору.

Проєкт Enjoy the silence був створений завдяки поєднанню протилежностей – як оазис для усамітнених роздумів та відпочинку від шаленого темпу життя, або місце для теплих зустрічей з близькими.

SHARE