CHI

Локація: Київ, Україна
Функція: ресторан
Площа: 2000 м²
Статус: завершено (2016)
Команда: Олег Волосовський
Фотограф: Андрій Авдєєнко
Відзнаки: IES Illumination Awards 2017
Дізнатись ще більше

Про проєкт

CHI — це індокитайський ресторан, музичний клуб та жваве місце для приватних вечірок. Насправді це місце відоме як «Храм музики» і стоїть на схилах Печерських пагорбів з видом на величну річку Дніпро. CHI — це те, що дає життя. У буддизмі це означає енергію та життєву силу. Ця концепція зустрічається в більшості стародавніх культур світу і є центральною в їх формах медицини та зцілення.

Інтер'єр

«Теракотова армія» оберігає вхід до «Храму музики» та нагадує археологічні розкопки. Концепція дизайну являє собою поєднання колоніальної архітектури з культурною спадщиною Латинської Америки та Індокитаю. Іноді це нагадує стиль дизайну інтер’єру Френка Ллойда Райта. Найбільш використовуваними матеріалами є бетон, відлитий у сотні різних форм, метал, дерево та скло. 

Площа поверху розділена на три зони: вхідний коридор, де видно кілька реплік статуй китайської «Теракотової армії», кухонний завод та технічний зал і, нарешті, головний зал, що включає до себе бар, ресторан, танцпол і велику терасу з приголомшливим видом на міський парк.

Інтер’єри прикрашені кам’яною облицюванням ручної роботи з геометричними візерунками індіанських племен, скульптурами.

Світло відіграє дуже важливу роль у створенні неповторної атмосфери. Три круглі люстри (діаметром 3 метри кожна з венеціанських кристалів) і кілька геометричних підвісних ламп дають життя вражаючим світловим шоу, створюючи нескінченну кількість сценаріїв за допомогою індивідуально адресованих контролерів. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку