CHEF’S TABLE

Локація: Спліт, Хорватія
Функція: ресторан / простір зі столом шефа
Площа: 33 м²
Статус: завершено (2024)
Команда: Олег Волосовський, Алісія Чудінова, Денис Чудінов, Віра Зінченко
Фотограф: Віра Зінченко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Нас запросили створити настрій в одному з ресторанів міста Спліт. Розпочали реалізацію з невеликого приміщення зі столом шефа.

Для нас завжди важлива легенда, яка стає головним мотивом для створення дизайну та підпорядковує всі обрані елементи. Природньо, що для міста з величною історією на березі блакитного моря ми обрали саме морську тематику. Опрацьовували її в декількох напрямках: мистецтві, матеріалах та кольорах. 

План приміщення

Інтер'єр

На площі 33 м² розташувалося 10 місць для відвідувачів, професійне кухонне обладнання, та шафа зі спеціями. Емоційною розсувну технологічну перегородку зробила картина «Морська діва» британського художника Герберта Джеймса Дрейпера, яка народжує настрій занурення у морську блакить. 

Простір зі столом шефа — наче морське дно. Саме в такій особливій атмосфері відбуваються особливі вечері. Театралізований ефект для появи кожної страви над столом влаштовано декоративною конструкцією — комплексним рішенням для облаштування витяжки та світильників, які розташовані над посадочними місцями. Різні сцени освітлення супроводжують роботу шефа, протягом якої він демонструє майстерність витончених поєднань смаків та естетики подачі авторських блюд.

Наша пристрасть до натуральних матеріалів втілилась у стійці шефськго столу, яку ми перетворили на арт-об’єкт. Окислені мідні плитки формують мерехтливу поверхню, підтримуючи основну кольорову гаму картини Дрейпера.

Візуальний акцент — стіна-шафа смаків, на якій можна дослідити різноманіття дорогоцінних спецій, що доставлялися морськими шляхами для формування довершеності страв. Всі меблі та елементи декору були виготовлені в Україні, доставлені і зібрані руками українських майстрів.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку