BETWEEN THE LINES

Локація: Київ, Україна
Функція: шале
Площа: 138 м²
Статус: завершено (2023)
Команда: Олег Волосовський, Павло Білоус, Олена Логвинець
Фотограф: Андрій Авдєєнко
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Створення архітектурного ансамблю складна, але цікава задача. Особливо, коли нова будівля стає переходом від динамічних, гнучких, народжених природою живих ліній до ліній рукотворних. 

Це шале зведено як доповнення до головного сімейного будинку — окремий павільйон для відпочинку, де немає турбот та метушні. Споруда проста і лаконічна у своїх формах, стримана у матеріалах, зрозуміла і комфортна функціонально.

Between the Lines by loft buro

Екстер'єр

Великі вікна зробили шале прозорим, змішавши з природою, а віддзеркалення оточуючого середовища розчинило будівлю між деревами та головним будинком.

Стіни стали сценою театру тіней, де головний актор природа грає свої неймовірні вистави щодня.

Статично промальовані лінії будівлі тримають баланс з бурною пластикою природи, в яку занурено шале, даючи змогу насолоджуватися мінливим, яскравим настроєм природи щодня.

Інтер'єр

Головною ідеєю при створенні інтер’єру було затягнути оточуючу природу всередину, зробити її домінуючою, облаштувати всередині шале глядацьку залу з вибудованими через віконні прорізи ракурсами. Вітальню з відкритою кухнею підняли на другий поверх, а ближче до землі розташувався тренажерний зал з технічними приміщеннями. 

План першого та другого поверхів

Інтер’єр тримають м’які поєднання тягнутих поверхонь на фоні неспішної гри напівтонів і фактур – соло лишили природі. Матеріали грають відтінками, поверхні просять доторкнутися, щоб насолодитися фактурами. Все навкруги натуральне та тактильно-емоційне. Кольоровий баланс вітальні врівноважує нестримну яскраву гру природи за вікнами.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку