AUDITORIUM

Локація: Київ, Україна
Функція: павільйон
Статус: завершено (2017)
Команда: Олег Волосовський, Дана Косміна
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Концепція павільйону Auditorium для виставки Interior Mebel 2017 натхненна естетикою конструктивістських театральних декорацій 20-х років.

Рішення простору є автономним сценічним майданчиком для лекцій і виставок, який можна винести з виставкового центру і заново відтворити на відкритому повітрі. Червоний об’єднуючий колір ансамблю павільйону слугує тлом для всього різноманіття предметів виставки. оголена структура червоних квадратів, наче театральна лаштунка, відкрила виставу виставки.

Ажурна конструкція поєднує в собі просторовість і динаміку. У строгому поділі каркаса розміщуються кубічні форми рецепції та аудиторіуму.

Барна зона формує майданчик для спілкування та відпочинку. Займаючи транзитну позицію між аудиторіумом, рецепцією, виставковим простором і медіаінсталяцією, вона акумулює потоки відвідувачів. Своєю чергою горизонталь павільйону композиційно підкреслена домінуючим підвісним стягом Аудиторіум, що домінує. Основні функціональні простори, звичні відвідувачеві виставки, доповнені інтерактивним павільйоном із медіа-мистецтвом. Чітка модульна градація розбавлена циліндричною формою — світловою інсталяцією від ExpoLight.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку