HOLIDAY ROOM

Локація: Одеса, Україна
Функція: квартира
Площа: 30 м²
Статус: ескізний проєкт (2021)
Команда: Олег Волосовський, Олена Логвинець, Катерина Колотіліна, Єгор Соболевський
Дізнатись ще більше

Про проєкт

Текст: Віра Зінченко. Коли в маленькому приміщенні збирається багато функцій, дизайн повинен бути напрочуд тактовним, щоб гармонійно поєднати технологічність з естетикою. Дуже важливими стають чесність матеріалів, поєднання кольорів та відхід від прихованих комунікацій. Відкриті трафіки по стінах і стелі створюють продуману декоративність. Все це у поєднанні з залученням матеріалів конструкцій приміщення наближає нас до естетики лофта.

Інтер'єр

На площі лише у 30 метрів ми розмістили вітальню з функцією трансформування у спальню або перегляду кіно, облаштовану кухню, ванну, пральну зону та місце для зберігання речей.

Бетонна стеля та кам’яні стіни поєднані з натуральними дерев’яними панелями. Активні кольори синього моря та ніжно-червоний раннього світанку обрали на противагу спокійній сірій бетонній стелі та теплому дереву стін та підлоги.

Замість кондиціонеру перевагу надали стельовому вентилятору, який перемішуює повітря не викликаючи дискомфорту протягу та одночасно створюючи атмосферу не спішного відпочинку у південних країнах.

Мінімальна за своєю площею кухня вмістила повний набір професійного обладнання, яке може задовольнити потреби досвідченого кухаря. Санвузол обладнаний усім необхідним для особистої гігієни та облаштованими місцями для зберігання. Пральна машина розміщується у шафі з закритими фасадами, щоб зробити інтер’єр максимально цілісним.

Усі меблеві елементи можуть змінювати своє розташування або трансформуватися для покращення функцій приміщення. Кухонна перегородка опускається на час приготування їжі, обідній стіл може слугувати продовженням робочої стільниці на кухні або барною стійкою на час прийому гостей. Диван може бути і ліжком, і комфортним сидінням для перегляду кіно.

Таке «розумне» приміщення може слугувати як місцем для тимчасового відпочинку так і постійним житлом.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Pinterest

Залишіть свої контакти

Форма зворотнього зв’язку