CAMPUS

тип: модульні будинки
статус: ескізний проєкт (2022)
команда: Олег Волосовський, Юлія Клименко, Віра Зінченко
партнери: Module House

CAMPUS — це проєкт енергоефективних модульних будинків з житловими модулями всередині для швидкого розселення людей, що залишилися без житла. Логічне продовження нашого проекту mod.ua, який став для нас мотивацією до продовження роботи в цьому напрямку.

Переваги модульних будинків CAMPUS:

– термін виробництва в цеху — всього 2 місяці при відсутності істотних модифікацій проєкту. Більше цього, модулі доставлять на ділянку повністю готовими, і зберуть за період від 2 до 5 днів.

– міцність такого каркасу дозволяє перевозити модулі з встановленими вікнами, внутрішнім і зовнішнім опорядженням, вбудованими меблями та інженерією.

– стіни, підлогу та стелю будинку формують енергоефективні сендвіч-панелі, що складаються з екологічно чистих OSB-панелей. Клеєний брус і сендвіч-панелі забезпечують стійкий до деформації міцний самонесучий каркас.

– всередині будинку можна інтегрувати наші модулі mod.ua.

– можливість трансформації будинків для подальшого експлуатування (у тому числі використання модулів для хостелів, дитячих таборів тощо).

– всі етапи: від виробництва та монтажу до підготовки ділянки та безпосередньо встановлення модульного будинку – на нашій відповідальності.

SHARE