Публікації 78

Hayloft | Elle Decoration Україна

Весна 2020 наповнюється яскравими кольорами з ELLE Decoration і Hayloft на обкладинці журналу! Дякуємо за високу оцінку нашого проекту та інтригу дізнатися про наш проєкт якнайбільше.

Hayloft | DMN1R

Hayloft на обкладинці журналу DMN1R.

25+25×25 | Mілан, Італія

Особисто презентували наш Hayloft у Мілані. Італійська компанія Antrax it запросила нас на своє 25-річчя з презентацією в рамках проєкту 25+25×25. Ми, серед найкращих майстерень Європи, єдині з України, говоримо про місію, підхід до роботи і вже рідний стиль colonial loft. Пригода продовжується!

Hayloft | AD Mexico y Latinoamérica

Наш проєкт надрукували у чудовому латиноамериканському журналі AD Magazine. Радіємо кожній такій публікації, як першій.

Наш Піноккіо потрапив до Книги рекордів України

Неймовірний новорічний подарунок від Національного Реєстру Рекордів України. Улюблений 5-метровий Піноккіо з нашого проєкту Pastateca визнаний найбільшою дерев’яною скульптурою нашої країни. З великою гордістю та задоволенням отримали сертифікат, що підтверджує цей факт.

Hayloft у книзі INTERIOR DESIGN in Ukraine

Наш Hayloft заслужено отримав своє місце у справжнісінькій настільній книзі, в якій зібрані найкращі проєкти нашої країни — «INTERIOR DESIGN in Ukraine. Інтер’єрні рішення у житлових приміщеннях». Дякуємо CP PUBLISHING.

Ugli в шортлисті Restaurant and Bar Design Awards

Наш інтер’єр ресторану Ugli потрапив в шортлист іншого авторитетного конкурсу Restaurant and Bar Design Awards. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!

loft buro та їх червоний | PRAGMATIKA #32

Інтерв’ю з Олегом Волосовським та Оленою Логвинець в червневому випуску журналу PRAGMATIKA.

PRODUCT DESIGN in Ukraine

Ми любимо створювати предметний дизайн. Особливо приємно, коли наші творіння з’являються на сторінках чудових книг. Завдяки СР PUBLISHING. “Редакція видавництва СР PUBLISHING представляє перший випуск книги PRODUCT DESIGN in Ukraine | Furniture, Lighting, Decor. Вона охоплює найбільш професійні та оригінальні предмети меблів, освітлення та декору, виготовлені українськими дизайнерами, архітекторами, студіями”.

Hayloft | Modern Interiör

Hayloft на сторінках шведського видання Modern Interiör. Дякуємо!

Load more posts