Публікації 72

Наш Піноккіо потрапив до Книги рекордів України

Неймовірний новорічний подарунок від Національного Реєстру Рекордів України. Улюблений 5-метровий Піноккіо з нашого проєкту Pastateca визнаний найбільшою дерев’яною скульптурою нашої країни. З великою гордістю та задоволенням отримали сертифікат, що підтверджує цей факт.

Hayloft у книзі INTERIOR DESIGN in Ukraine

Наш Hayloft заслужено отримав своє місце у справжнісінькій настільній книзі, в якій зібрані найкращі проєкти нашої країни — «INTERIOR DESIGN in Ukraine. Інтер’єрні рішення у житлових приміщеннях». Дякуємо CP PUBLISHING.

Ugli в шортлисті Restaurant and Bar Design Awards

Наш інтер’єр ресторану Ugli потрапив в шортлист іншого авторитетного конкурсу Restaurant and Bar Design Awards. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!

loft buro та їх червоний | PRAGMATIKA #32

Інтерв’ю з Олегом Волосовським та Оленою Логвинець в червневому випуску журналу PRAGMATIKA.

PRODUCT DESIGN in Ukraine

Ми любимо створювати предметний дизайн. Особливо приємно, коли наші творіння з’являються на сторінках чудових книг. Завдяки СР PUBLISHING. “Редакція видавництва СР PUBLISHING представляє перший випуск книги PRODUCT DESIGN in Ukraine | Furniture, Lighting, Decor. Вона охоплює найбільш професійні та оригінальні предмети меблів, освітлення та декору, виготовлені українськими дизайнерами, архітекторами, студіями”.

Hayloft | Modern Interiör

Hayloft на сторінках шведського видання Modern Interiör. Дякуємо!

Hayloft | HOME Italia

Новий випуск італійського журналу HOME Italia з нашим Hayloft.

Ugli | ELLE Decoration Ukraine

Рівно через рік після останньої публікації наш проєкт знову на сторінках ELLE Decoration Ukraine. У свіжому номері популярного журналу — інтер’єр ресторану Ugli. Дякуємо за увагу!

Building of the Year 2021

ArchDaily обрав два наші проєкти до участі у премії Building of the Year — Hayloft та Ugli. Будемо вдячні, якщо віддасте свій голос за один з них. Для цього перейдіть за посиланням та натисніть на кнопку Nominate this project. Дякуємо!

Archilovers. Кращий проєкт 2020

Чудова новина! Ресторан Marokana і апартаменти Hayloft, увійшли в список кращих об’єктів за 2020 рік за версією популярного ресурсу Archilovers.

Load more posts